Elora’s Raid 1.1.2 (ios)

Elora’s Raid

Elora’s Raid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    EYOUGAME(USS)

Farklı özelliklere ve eşsiz kostümlere sahip onlarca anime karakterini yöneterek aksiyon dolu savaşlara katılacağınız eşsiz bir oyundur.

Hem Android, hem de İOS işletim sistemlerini barındıran tüm mobil cihazlardan sorunsuz bir şekilde oynayacağınız ve bağımlısı olacağınız Elora’s Raid, etkileyici çizimleri ile dikkat çeken anime karakterleri yöneterek aksiyon dolu RPG savaşlarına katılacağınız sıra dışı bir oyundur.

Anime sanatıyla icra edilen onlarca eşsiz karakter ve göz kamaştıran yüzlerce kostüm ile oyunculara benzersiz bir deneyim sunan bu oyunda amaç, online arenada boy göstererek dünyanın farklı bölgelerindeki güçlü oyunculara karşı mücadele ederek nefes kesen kart savaşlarına katılmak ve ganimet kazanmaktır.

Birbirinden güzel fiziğe ve görünüme sahip onlarca anime karakterden oluşan güçlü bir orduyu yöneterek rakiplerinize diz çöktürebilir ve seviye atlayarak farklı karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Her karakter farklı bir saldırı özelliğine ve savaş aletine sahiptir.

Rakiplerinizin hamlelerine göre kart saldırılarında bulunabilir ve düşmanlarınızın zayıf yönlerini tespit ederek savaşı kazanabilirsiniz.

Rol oyunları arasında yer alan ve ücretsiz olarak oyun severlerin hizmetine sunulan ve yarım milyondan fazla oyuncu tarafından keyifle oynanan Elora’s Raid, sıkılmadan oynayacağınız sürükleyici bir oyundur.

YORUMLAR