Emancy: Borderline War 1.4.1 (ios)

Emancy: Borderline War

Emancy: Borderline War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    192

  • Üretici

    Sadetta

Emancy: Borderline War yaratıcı bir savaş oyunudur

Emancy: Borderline War bize bolca aksiyon sunan ve strateji oyunlarındakine benzer öğelerle zenginleştirilmiş bir savaş oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Emancy: Borderline War'da Emancy adlı gezegende ortaya çıkan olaylar konu alınıyor. Uzak bir gelecekte yer alan Emancy adlı gezegende 2 farklı ülke yaşamaktadır. Ardalean ve Chedirrean adlı bu iki ülke sınırlar konusunda anlaşamamış ve birbiriyle savaşmaya başlamışlardır. Biz de bu savaşta yer alan bir askeri kontrol ederek ülkemizin savaşı kazanmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Emancy: Borderline War'da kahramanımızını kuşbakışı olarak kontrol ediyoruz. Oyuna stratejik bir hava katan bu bakış açısı sayesinde savaş alanına tümüyle hakim olabilmemeiz mümkün. Oyunda sıradan bir askeri yönetmekteyiz, askerimizin süper yetenekleri olmadığı için diğer askerler gibi kolayca ölebiliyor; bu nedenle yeteneklerimiz ve taktiksel zekamız oyunda fark yaratacak unsurlar olarak öne çıkıyor.

Emancy: Borderline War'da bize farklı silah seçenekleri sunulmakta. Bölümleri geçtikçe kazandığımız parayla yeni silahlar alabiliyoruz ve elimizdeki silahları geliştirebiliyoruz.

Emancy: Borderline War oldukça eğlenceli bir oynanış sunan başarılı bir yapım.

YORUMLAR