Ember 1.0.3 (ios)

Ember

Ember
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ember, size ilham veren her şeyin fotoğrafını çekerek organize edebileceğiniz kullanışlı bir iOS uygulamasıdır.

Ember, ilham aldığınız her şeyin fotoğrafını çekerek depolayabileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Fotoğraflar çekerek, bu fotoğrafları organize edebileceğiniz ve aynı zamanda sosyal çevreleriniz ile paylaşabileceğiniz oldukça yararlı bir uygulamadır. Özellikle tasarımcıların kullanabileceği uygulama, üzerinde çalıştığınız farklı projeler ile ilgili farklı fotoğraflar çekmenizi ve bu fotoğrafları ayrı başlıklar altında düzenlemenizi sağlıyor.

Örnek vermek gerekirse, ev dekorasyonu ile ilgileniyorsanız, size ilham veren ev dekorasyonlarının fotoğraflarını çekerek bu fotoğrafları birleştirerek yaratıcılığınızı kullanarak yeni ve farklı dekorasyon türleri oluşturabilirsiniz. Rüyalarınızdaki odaları oluşturmanızı sağlayabilecek olan Ember'ı ücretsiz olarak indirerek iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabilirsiniz.

iCloud desteği bulunan uygulama ile tüm çalışmalarınıza istediğiniz yerden ulaşabilirsiiz. Uygulamanın en şaşırtan yönü ise Mac ile uyumlu olarak çalışabilmesi. İstediğiniz her anın fotoğrafını çekerek, ayrı isim ve kategoriler altında organize edebileceğiniz geniş kapsamlı bir uygulama arıyorsanız Ember'ı kesinlikle denemenizi tasiye ederim. Organize ettiğiniz fotoğraflarınızı arkadaşlarınız ile paylaşarak onlarında fikirlerini alabilir ve üzerinde çalıştığınız projeyi geliştirebilirsiniz.

YORUMLAR