EmergenSee

EmergenSee
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EmergenSee, güvenliğimizi tehdit eden durumlarda kullanabileceğimiz bir kişisel güvenlik uygulaması.

EmergenSee, iOS işletim sistemi kullanan mobil cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir kişisel güvenlik uygulaması olarak dikkat çekiyor. Gelişmiş bir sistem üzerine kurulmuş olan EmergenSee sayesinde kendimizi tehdit altıda hissettiğimiz durumlarda yakınlarımıza sinyal gönderebiliyor ve konumumuzu onlarla paylaşabiliyoruz.

Uygulamanın en iyi yanı ise çok kolay bir kullanım özelliğine sahip olması. Karmaşık menülerle uğraşmadan, tek bir dokunuş ile bulunduğumuzu konumu ve durumumuzu başkalarıyla paylaşabiliyoruz. Kaçırılma gibi durumlara karşı uygulama sürekli olarak güncel konumumuzu paylaşıyor. Dilediğimiz kadar kişi seçme hakkımız var. Ailemizden ve arkadaşlarımızdan dilediğimiz kadar kişi seçme şansına sahibiz.

EmergenSee kullanım esnasında tamamen siyah ekrana dönüşüyor böylece kötü niyetli kişilerin bu tarz bir işlem yaptığınızdan haberleri olmuyor. EmergenSee uygulaması sayesinde seçtiğimiz kişilerle anlık olarak sohbet edebilme şansına da sahibiz. Böylelikle ne durumda olduğumuzu, başımızdan geçenleri veya saldırganların eşgallerini başkalarıyla paylaşabiliyoruz.

YORUMLAR