Empire Fleet

Empire Fleet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Empire Fleet, denizlerde kendi filonuz ile rakiplerinize karşı savaşarak kazanmaya çalışacağınız bir iOS strateji oyunudur.

Empire Fleet, oynadıkça bağımlısı olacağınız bir iOS strateji oyunudur. Denizcilik ile ilgili en heyecanlı ve gelişmiş strateji oyunlarından biri olan Empire Fleet kullanıcılara sınırsız eğlence sunmaktadır. Oyunda filonuzun kontrolünü sağlayarak düşman gemilerini yok etmeye çalışacaksınız.

Oyunda oyuncular Pasifik Okyanusu'nda üzerinde savaşmaktadır. Filonuza kimliği belirlenemeyen gemiler tarafından düzenlenen saldırıdan sonra gemileriniz bir adaya çekilerek tamir edilmeye başlanmıştır. Sizin amacınız ise iskelenizi onararak daha fazla gemi üretimi yapmak ve düşmanlarınıza saldırmak.

Gemi üretimi yapabilmek için kaynaklarınızı doğru bir şekilde kullanmalı ve filonuuz gittikçe güçlenmelisiniz. Fakat oyunda tek yapmanız gereken kaynakların doğru kullanılması değildir. Aynı zamanda teknolojik gelişimlerinizi de arttırmalısınız. Bu sayede gemileriniz daha güçlü hale gelebilir.

Oyun içerisinde 11 seri içerisinde oluşan 176 bölüm bulunmaktadır. Oyunda daha güçlü olmak istiyorsanız arkadaşlarınız ile birlikler oluşturabilir ve düşmanlarınızı yok edebilirsiniz.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunu arayışındaysanız Empire Fleet'i ücretsiz olarak indirerek oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR