Enakliyat 1.0 (ios)

Enakliyat

1.0
Enakliyat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Enakliyat, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir nakliyat uygulamasıdır.

Enakliyat, taşımacılık hizmeti ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilmiş bir sosyal medya uygulaması. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulamada, istediğiniz zamanda, istediğiniz eşyayı, dilediğiniz firmaya taşıtabilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanı da, hizmet istediğinizi yolladıktan sonra firmalar tarafından size teklif gönderilmesi ve aralarından en uygun fiyatı (tabii iyi hizmetle birlikte) vereni seçip tercih yapabilme imkanınızın olması. 

Nakliyat işlemlerinizde riski azaltmanız için son zamanlarda geliştirilen uygulamaların sayısı bir hayli arttı. Sanıyorum teknolojinin hayatımıza kattığı en büyük faydalardan biri de bu oldu. Firmaları kurumsallaşmaya iten, teknoloji altyapısı bulunan hizmetler sayesinde, hoşumuza gitmeyen bir durum oluştuğunda veya aldığımız hizmetten memnun olmadığımızda kolaylıkla geribildirim yapabiliyoruz. Enakliyat uygulamasına baktığımızda da evden eve nakliyat, parça ev eşyası, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve koli nakliyatı gibi hizmetlerini almamıza olanak vermesiyle dikkat çekiyor. Almak istediğiniz hizmeti ekledikten sonra firmalardan teklif alıyor, teklifleri değerlendirip size en uygun olanını seçebiliyorsunuz. Hizmeti aldıktan sonrada firmayı oylayarak ve geribildirimlerde bulunarak kendini geliştirmesine olanak tanıyabilirsiniz. 

Risk almadan taşınma işlemlerinizi gerçekleştirmek isterseniz Enakliyat'ı ücretsiz indirebilirsiniz. Son derece kullanışlı arayüzü olması ve bir eksiği kapattığı gerekçesiyle denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR