Enemy Lines

Enemy Lines
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Enemy Lines'ta kendi ülkemizi kurmaya ve askeri yönden gelişerek düşman topraklarına saldırmaya çalışıyoruz.

Enemy Lines, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir strateji oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulmasıyla ön plana çıkan oyunda aksiyon ve şiddet dolu savaşlara katılıyor, topraklarımızı ne pahasına olursa olsun korumaya çalışıyoruz.

Gerçek zamanlı savaşlara katıldığımız Enemy Lines'ta kendimize güçlü bir üs kurmak birincil görevlerimiz arasında. Elbette üssümüzün savunma gücüne çok önem vermemiz gerekiyor aksi halde düşman saldırıları karşısında düşebilir ve maddi kaynaklarımızı kaybedebiliriz. Güçlü bir orduya sahip olmanın yegane kuralı güçlü bir ekonomiye sahip olmaktır. Oyunda da bunu aynen uyguluyoruz. Kaynaklarımızı verimli bir şekilde kullanarak askeri yönden gelişiyor, düşmanlarımıza saldırarak onların kaynaklarını bünyemize katmaya çalışıyoruz. Bu sayede elde ettiğimiz maddi kaynakları kullanarak kendi birliğimizi geliştiriyoruz.

Oyunda çok sayıda birim var ve tahmin ettiğiniz gibi bu birimlerin her biri kendi özel yeteneklerine sahip. Bu birlikleri akılcı bir şekilde kullanarak düşman hatlarına sızmamız gerekiyor. Enemy Lines'ın en güzel yanlarından bir tanesi de oyunu oynayan diğer oyuncularla ittifaklar kurarak başkalarına saldırabiliyor oluşumuz. Bu sayede hem daha interaktif bir deneyim yaşamış oluyor hem de yeni arkadaşlıklar kurmuş oluyoruz.

Strateji oyunları oynamaktan hoşlananları fazlasıyla memnun edeceğini düşündüğüm Enemy Lines, her yönden kaliteli bir oyun ve bunu her ayrıntısında hissettirmekten geri kalmıyor.