Enemy Strike 2 1.0.1 (ios)

Enemy Strike 2

Enemy Strike 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Enemy Strike 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Enemy Strike 2 bol aksiyonu görsel olarak tatmin edici bir grafik kalitesiyle birleştiren bir mobil FPS oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu FPS türünde aksiyon oyununda bizi dünyanın uzaylılar tarafından istila edildiği bir kaos senaryosu bekliyor. Serinin ilk oyununda uzaylılar dünyaya saldırmış, şehirleri yok ederek insanoğlunu köşeye sıkıştırmıştı. Yeni oyun bu olayların birkaç yıl sonrasında geçiyor ve devam eden uzaylı istilası karşısında bizi ana kahraman rolüne sokuyor.

Enemy Strike 2'de temel amacımız uzaylılar bize farklı yönlerden saldırırken onları kontrol altına almak ve birer birer ortadan kaldırmak. Bu iş için 30 farklı silahı kullanabiliyoruz ve bu silahları geliştirebiliyoruz. Oyun boyunca karşımıza tanklar, keskin nişançılar ve dev bölüm sonu canavarları gibi farklı düşman türleri çıkıyor. Oyundaki patlama efektlerinin yoğun olduğu ve göze hoş göründüğü söylenebilir. Genel olarak oyun grafikleri de tatmin edici kalitede.

YORUMLAR