EnglishCentral 2.3.5 (ios)

EnglishCentral

EnglishCentral
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EnglishCentral İngilizce öğrenmenizi kolaylaştıran bir uygulamadır

EnglishCentral eğer İngilizce öğrenme veya İngilizce'nizi geliştirme için pratik bir çözüm arıyorsanız işinize yarayabilecek bir yabancı dil eğitimi uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz bir uygulama olan EnglishCentral cebinizde taşıyabileceğiniz bir yabancı dil öğretmenine sahip olmanızı mümkün kılıyor. Uygulama temel olarak videolar aracılığıyla kelimeleri, kalıpları ve cümleleri öğrenmenizi sağlıyor. EnglishCentral'a kayıt olan kullanıcılara binlerce video sunuluyor. 

EnglishCentral'da kullanıcılar videoları izlerken İngilizce altyazıları takip edebiliyorlar. Bu sayede videoda kullanılan kelimeler takip edilebiliyor. Altyazılarda görünen kelimelere dokunulduğunda ise kelimelerin anlamları İngilizce olarak sunuluyor. İngilizce - İngilizce sözlük gibi işleyen bu yöntem sayesinde kullanıcılar kelimelere İngilizce anlam verebiliyor.

EnglishCentral konuşmanızı geliştirmeniz için sizi testelre sokuyor. Öğrendiğiniz kelime ve kalıpları kullanarak konuştuğunuzda uygulama performansını ölçüyor, size geri bildirimler veriyor. Bu sayede eksiklerinizi görerek yabancı dilinizi geliştirebiliyorsunuz.

EnglishCentral'ın ücretsiz versiyonunda dilediğiniz kadar video izleyebiliyor, bu videolardan 2 tanesinde öğrenme ve konuşma aktiviteleri yapabiliyorsunuz.