Enigma Express 1.12 (ios)

Enigma Express

Enigma Express
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Enigma Express ücretsiz olarak sunulan keyifli bir bulmaca oyunudur. Oyunda son derece kıymetli olan çalınmış nesneleri bulmaya çalışıyoruz.

Enigma Express ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Sıradan bulmaca oyunları gibi tekdüze ilerlemeyen oyunda tamamen orijinal bir hikaye sunuluyor. Oyunda son derece gizli bir kasada muhafaza edilen ve ünlü bir suçluya ait olan eşyalar çalınıyor. Biz de bu önemli eşyaları bulmak için yola çıkıyoruz.

Gizemli ve bir o kadar da tehlikeli olan bu yolculukta ünlü hafiye Hannah Dakota ile takım olmamız gerekiyor. Oyunda yer alan çevre modellemeleri ve tasarımları son derece başarılı. Karmaşık odalarda bizden istenen nesneleri bulmaya çalışıyoruz.

Ekranın alt kısmında bulmamız gereken nseneler bize gösterilmekte. Fakat açıkça belirtmek gerekiyor ki birçok eşyanın bulunduğu odalarda bu nesneleri bulmak hiç de kolay değil.

Enigma Express'in en dikkat çeken yanlarından birisi de Facebook entegrasyonu sağlaması. Bu özelliği kullanarak arkadaşlarınızla ortak bir maceraya tanık olabilirsiniz. Genel olarak iyi bir çizgide ilerleyen Enigma Express bu tarz bulmaca oyunlarından keyif alan herkesi denemesi gereken türden bir yapım.

YORUMLAR