EPOCH.2 1.2 (ios)

EPOCH.2

1.2
EPOCH.2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EPOCH.2 oyunculara yüksek kalite sunan bir mobil oyundur

EPOCH.2 mobil cihazlarınızın sınırlarını zorlayan ve oyunculara yüksek kaliteli bir oyun deneyimi sunan TPS türünde bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize indirerek oynayabileceğiniz bir oyun olan EPOCH.2'de EPOCH adlı robotumuzun maceraları kaldığı yerden devam ediyor. Tek bir amaç için yaratılmış olan EPOCH, kendi krallığının prensesi olan Amelia'yı bulmak ve korumak ile görevlendirilmişti. Serinin bir önceki oyununda EPOCH Amelia'yı bulmak için bütün krallığı bir ucundan diğer ucuna gezmiş ve sonunda sadece bir ipucu elde edebilmişti. Omegatroniks ve Aplhatekk adlı robot orduları arasındaki savaş ise EPOCH'un görevini gerçekleştirmesini daha da güçleştirmişti. EPOCH.2'de de EPOCH'un prenses ile buluşmasına yardımcı olacağız ve bizi bekleyen yeni sürprizlere tanık olacağız.

EPOCH.2'de kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından kontrol etmekteyiz. Oyundaki savaş sistemi gerçke zamanlı olsa da stratejik bir yapıya sahip. EPOCH.2'de düşmanlarımızla baş edebilmek için onların hareketlerine anlık tepkiler vermeli ve çevremizdeki öğelerden yararlanmalıyız. Kimi zaman siper arkasından ateş ederken üzerimize doğru gelen düşman ateşinden yuvarlanarak kaçmalı veya yukarıya asılarak düşmanları avlamalıyız. Özel yeteneklerle donatılmış olan EPOCH'u kontrol etmek ise sezgisel dokunmatik kontroller sayesinde oldukça kolay.

EPOCH.2'de birçok farklı yeni mekan bizleri bekliyor. Robot üretim fabrikaları, bir zaman liman olan; fakat sonradan kurumuş çöller, ıssız uzay üsleri karşımıza çıkacak yeni mekanlardan bazıları. Unreal Engine 3 grafik motorunu kullanan EPOCH.2 oyunculara en üst düzey görsel kaliteyi sunarken derin bir hikayeyi eğlenceli bir oynanışla birleştiriyor.

YORUMLAR