Equestria Girls 1.1.0 (ios)

Equestria Girls

Equestria Girls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Equestria Girls oyunu ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan equestria kızlarını giydirebilir ve onlarla maceraya atılabilirsiniz.

Equestria Girls oyunu, Hasbro'nun sahip olduğu My Little Pony oyun setine sahip olan iPhone ve iPad kullanıcılarının, oyuncaklarını dijital bir oyun deneyimiyle birlikte kullanabilmeleri için hazırlanmış ücretsiz bir kız çocuğu oyunu diyebilirim. Zira içerisindeki karakterler kız çocuklarına yönelik olarak hazırlanmışlar ve bu nedenle karakter giydirme gibi pek çok öğe oyundaki yerini alıyor.

Ücretsiz olarak sunulmasına karşın çok sayıda satın alma seçeneği barındıran oyun, bu nedenle mobil cihazınızı çocuğunuza teslim etmeyi düşünüyorsanız bazen biraz tehlikeli olabiliyor. Oyunda yer alan karakterleri elde edebilmek için gerçek dünyadaki oyuncağı kamerayla taratmak gerekebiliyor ancak oyuncaklara sahip olmasanız da oyun içerisinden karakter seçimi mevcut.

Karakter giydirme, karakter ile fotoğraf çekimi ve maceradan maceraya koşarak görevleri tamamlama gibi çeşitli bölümlere sahip olan oyun, arkadaş eklemeye de izin verdiği için dostlarınızla oyun içerisinden iletişime geçme veya onlara yardımcı olma imkanı da sunuyor. Bölümleri ve görevleri tamamladıkça daha fazla karakter, eşya ve seçeneği de açabildiğiniz için oyunun devamlı olarak kendini yenileyebildiğini söyleyebilirim.

Oyunun grafiklerinin ve ses öğelerinin genel atmosferi oldukça güzel bir hale getirdiğini ve oyunun renkli hali sayesinde sıkılmadan saatlerce oynanabilir olduğunu da belirtmek gerek. Eğer kız çocuğunuz için yeni ve eğlenceli, vakit geçirmesine yardımcı olacak bir oyun arıyorsanız Equestria Girls'ü denemeden geçmemenizi öneriyorum.