Errands 4.0.2 (ios)

Errands

Errands
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Errands uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda yapılacaklar listelerinizi kolayca yönetmenizi sağlıyor.

Errands uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz görev yönetimi uygulamalarından bir tanesi ve oldukça kolay bir kullanıma sahip diyebilirim. Etkinlik ve görevlerinizin yönetimi için en detaylı veya en çok özelliğe sahip uygulamalardan birisi değil ancak ücretsiz bir programa göre içerisinde yer alan araçların hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda pek çok işinizi kolaylaştıracağına eminim. Görevler yaratma, kontrol listeleri, alarmlar ve bildirimler, takvimler gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçlara uygulama içerisinden erişebilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü olabildiğince basit ve anlaşılır şekilde hazırlanmış. Böylece ekrandaki bir kaç tıklama ile kolayca tüm istediğiniz özelliklere erişebiliyorsunuz. Ancak arayüzün biraz eski tarzda kalması bazı kullanıcıları rahatsız edebilir. Bu konuda uygulamanın işlevselliğinin daha öne çıktığını belirtmek gerekli.

Yarattığınız görev ve etkinlikler, farklı kategoriler altında listelendikleri için en hızlı yoldan erişim sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca yıldızlı önem verme özelliği sayesinde tek bakışta hangi görevlerin sizin için daha önemli olduğunu hemen anlayabilmek de mümkün.

Zamanlama özelliği ise hem tek seferlik hem de sürekli olarak ayarlanabiliyor. Bu sayede belli aralıklarla yapmak zorunda olduğunuz işleriniz varsa onları tekrarlanan işler olarak girebilir ve bildirimler sayesinde haberdar olabilirsiniz. Uygulama ücretsiz olsa da satın alma seçeneği geliştiriciye destek olmak isteyenler için konulmuş ve alsanız da herhangi bir etkisi olmuyor.