Escape Story

Escape Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    71

  • ÜRETİCİ

    Goblin LLC

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir odadan kaçış oyunudur.

Odadan kaçış oyunları, öncelikle bilgisayarlarımızda oynamaya başladığımız eğlenceli oyun kategorilerinden bir tanesi. Artık mobil cihazlar için geliştirilmiş pek çok odadan kaçma oyunu da bulunuyor.

Escape Story de bunlardan birisi. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Escape Story tam olarak odadan kaçma oyunu olarak nitelendiremesek de aynı özellikleri taşıdığından kaçış oyunu olarak adlandırabilirim. Zira bu oyunda da çeşitli eşyaları toplayarak ve mini bulmacaları çözerek mekandan kaçmanız gerekiyor.

Mısır'ın egzotik mekanlarından geçen oyunda bulmacaları çözüp bir sonraki mekana geçiyor ve oradaki bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz. Eğlenceli oyun yapısı ve etkileyici grafikleri ile dikkat çeken oyun bence denemeye değer.

Ayrıca oyuna sürekli  güncelleme geldiğini ve yeni odalar eklendiğini de söylemekte fayda var. Bu şekilde sıkılmanıza fırsat kalmadan oynamaya devam edebiliyorsunuz. Eğer siz de bu tarz oyunları seviyorsanız, Escape Story'i indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR