Escaping the Prison

Escaping the Prison
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hapishane kaçışını çöp adam çizimleri ve keskin bir espri anlayışıyla oynamak istiyorsanız Escaping the Prison sizi eğlendirecektir.

Hapishaneden kaçış temalı bir oyun oynamayalı çok oldu diyorsanız bu tarzı da orjinal bir kimliğe büründüren iOS oyunu Escaping the Prison ile tanışma vaktiniz gelmiştir. iPhone ve iPad üzerinden oynayabileceğiniz bu oyun aksiyon dinamiklerini bir kenara atıp daha çok macera tarzı bir oynanış sunuyor. Size oyun içerisinde sunulan alternatif tercihler üzerinden seçim yaparak ilerlediğinizde doğru tercihleri yaptığınız sürece bir sonraki sekansa adım atabiliyorsunuz. İnternet üzerinde sevilerek takip edilen karikatürleri bulunan PuffballsUnited bu oyunun arka planında yer almış.

Çöp adam çizimlerine yetişkilere yönelik bir espri anlayışı ekleyen oyunda amacınız hapishaneden çıkmak olsa da bu hiç de kolay olan bir olay değil. Yapımcılar zorlanacağınızı bildikleri için sıkılmanızı engellemek adına 13 farklı kötü son ile hikayeyi canlı tutmaya çalışmışlar. Bunların her birini merakla açıp kasıtlı bir şekilde hata yapmak isteyebilirsiniz. Oyunu bitirmek için ise deneme ve yanılmanın eksik olmayacağı bir maraton sizi bekliyor olacak. Yaptığınız hataları tekrarlamamak için hafızanız canlı olmalı.

iOS cihazlarınıza indirebileceğiniz bu oyun ne yazık ki ücretli. Ne varki Android cihazı olan bir yakınınız varsa bu oyuna erişiminiz ücretsiz. Escaping the Prison her iki platformda da denemenize değecek eğlenceli bir oyun.