Escaptain

Escaptain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Escaptain, klasik sonsuz koşu oyunlarından sıkılanlar için tasarlanmış, yüksek dozda aksiyon içeren ve birçok karakteri aynı anda yönettiğiniz eğlenceli bir sonsuz koşu oyunudur.

Saçma bir şekilde eğlenceli görünen, bir dolu çılgın karakteriyle sürekli ilerleyen bir ordu hayal edin. İşte bu karakterlerin hepsini tek bir oyunda sadece siz yönlendiriyorsunuz! Sidescroller şeklinde sürekli ilerleyen cıvıl cıvıl bir dünyada, tek bir karakterle başlayarak yol boyunca bulacağınız yeni karakterleri aranıza kattığınız Escaptain'de her şey çok hızlı gelişiyor. Gücünüze güç katacak yeni karakterleri koşturan çılgın tayfanıza ekleyin ve her bir karakterin kendine has özellikleriyle dilerseniz karşınıza çıkan engelleri yok edin, dilerseniz savuşturarak daha hızlı bir oyun sergileyin. Escaptain'de o kadar çok çeşitlilik var ki!

Escaptain'de amacınız bahsettiğimiz gibi bölümler boyunca karşılaşacağınız tutsak arkadaşlarınızı kurtararak ekibinize katmanız. Üstelik bu ekipte sayı limiti yok! Kendinizi bir anda koca bir ordu halinde harıl harıl koştururken bulabilirsiniz, ancak işin eğlencesi de zaten bu. Minimalist bir şekilde oynanışta sadece eğlenceye önem veren oyun tamamen sizi keyif vermek için tasarlanmış. Özel durumlarda karşılaşacağınız, karakterlerin özel gücüyle birleşen durumlar bölümleri hızlıca bitirmenizi, yıkıp dökmenizi, veya daha fazla kişiyi yanınıza çağırmanızı sağlayacak.

Escaptain'in komik görünümlü başka bir özelliği ise oyun boyunca uçan polislerle, canavarlarla veya arabalarla çarpışacak olmanız. Oyuna askeri bir hava hakim ve siz ne yapıp edip dostlarınızı kurtarmalısınız. Ayrıca son zamanlarda popüleritesi artan multiplayer koşu oyunları gibi, arkadaşlarınıza karşı veya onlarla birlikte koşacağınız oyun modu da Escaptain'de yer alan özellikler arasında.

Eğer sonsuz koşu türünü hem sevip hem nefret ediyorsanız, yenilik arayışındaysanız ve bir ordu şeklinde 'yardırmak' istiyorsanız Escaptain'i iOS cihazlarınız için ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz.

ARTILAR

Eğlenceli ve bol karakterli yapısı

Diğer sonsuz koşu oyunlarından farklı bir tavır sergiliyor

Bölüm tasarımları eğlenceli

EKSİLER

Karakter cümbüşü yaşanabiliyor

Kontrol sağlamak zor

YORUMLAR