Esna Agenda 1.0.1553 (ios)

Esna Agenda

Esna Agenda
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Esna Agenda uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan tüm etkinlik ve toplantı planlarınızı ajandanıza ekleyebilirsiniz.

Esna Agenda uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının tüm ajanda, toplantı ve etkinlik organizasyonu işlerini daha kolay bir şekilde düzenleyebilmeleri için hazırlanmış ücretsiz bir ajanda uygulaması olarak karşımıza çıktı. Oldukça sade bir şekilde hazırlanmış olan uygulama, böylece gün içerisinde yapması gerekenleri planlamakta zorlanan kullanıcılar için yeterli miktarda aracı hizmete sunabiliyor.

Birden fazla takvim servisiyle simültane olarak çalışabilen uygulama, bu sayede takvimlerinizi kişisel veya iş olarak ayırmanızı ancak hepsini yine tek bir uygulamadan yönetmenizi sağlıyor. Takvimlerinize girdiğiniz programlarınızı daha sonra günlük, haftalık veya aylık olarak görerek inceleme veya değişiklikler yapma şansınız da var.

Uygulamanın dikkat çeken bir diğer özelliği ise kullanımınız esnasında direkt olarak etkinliklere dair iletişim işlemlerini gerçekleştirebilmesi. Yani buluşma ya da toplantılarınıza katılacak kişileri iletişim uygulamalarınızı kullanarak direkt konferansa alabiliyor, mesajlar gönderebiliyor ya da etkinlikle ilgili değişiklikleri bir kaç tıklama ile yapabiliyorsunuz.

Sesli ve yazılı notlar tutarak onları paylaşmanıza da izin veren uygulama, böylelikle notlarınızı daha sonra dinlemek veya okumak üzere saklamanızı sağlıyor. Pek çok iletişim uygulamasıyla uyumlu bir şekilde çalışabildiği için hem etkinlikleri hem de notları diğer uygulamaları kullanarak gönderirken de sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Eğer yeni ve etkili bir ajanda planlama uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR