Eternal Arena

Eternal Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    20

  • Üretici

    NetEase Games

Eternal Arena mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur

Eternal Arena eğer kendi kahramanlarınızı yöneterek geliştirdiğiniz bir rol yapma oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil aksiyon RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Eternal Arena bizi fantastik bir maceraya davet ediyor. Oyunda bize 35 farklı kahramandan dilediklerimizi seçme imkanı veriliyor ve kurduğumuz kahraman takımıyla oyunun hikaye modunda zindanlara dalabiliyor ve bölüm sonu canavarlarını avlayabiliyoruz. Görevleri tamamladıkça ve düşmanlarımızı yok ettikçe kazanacağımız tecrübe puanıyla kahramanlarımız seviye atlayabiliyor ve yeni yetenekler kazanabiliyor.

Eternal Arena'yı hikaye modunda oynayarak kahramanlarınızı geliştirebileceğiniz gibi PvP modunda rütbe tabanlı maçlara çıkarak diğer oyuncularla savaşabilir ve oyunu daha heyecanlı hale getirebilirsiniz. Gerçek zamanlı savaş sistemine sahip olan Eternal Arena yoğun aksiyon içeren savaşlara yer veriyor. Oyunun grafiklerinin tatmin edici bir görsel kalite sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR