Etherlords

Etherlords
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Etherlords sizi fantastik bir maceraya davet eden bir mobil rol yapma oyunudur

Etherlords ilginç bir fantastik hikayeye sahip olan ve bolca eğlence sunan bir mobil rol yapma oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir oyun olan Etherlords'da gizemli bir tufan sonrası ortaya çıkan olaylar konu alınıyor. Bu tufan Etherlords evrenindeki birçok farklı dünyayı yok etmiş ve evreni kaosa sürüklemiştir. Oyunda bu tufanın izlerini adım adım takip ediyoruz ve gerçekte neler yaşandığını keşfetmeye çalışıyoruz. Bu maceralarımız boyunca farklı kahramanlarla tanışıyoruz ve bu kahramanların yeteneklerinden faydalanarak yolumuzda ilerliyoruz.

Etherlords oynanış olarak kart oyunlarına benzeyen bir yapıya sahip. Oyunda savaşlar sıra tabanlı bir yapıya sahip. Hamlelerimizi yaparak düşmanımıza hasar verdikten sonra düşmanımızın bize saldırmasını bekliyoruz. Kullandığımız yetenekler ve kahraman kombinasyonlarımız ile oluşturacağımız farklı stratejiler bizi galibiyete götürecek unsurlar.

Etherlords'u dilerseniz çevrimdışı olarak yapay zekaya karşı, dilerseniz internet üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabilmektesiniz. Yüksek kaliteli grafiklerle donatılmış oyun görsel olarak da tatmin edici bir kalite sunuyor. Eğer eğlenceli bir mobil oyun oynamak isterseniz Etherlords'u deneyebilirsiniz.

 

YORUMLAR