Etiqadd

Etiqadd
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    81

  • Üretici

    Etiqadd

Etiqadd uygulaması ile alışverişte iken beğendiğiniz ürünleri etiketleyebilir, diğer ürünler ile karşılaştırabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve markaların kampanyalarını görebilirsiniz.

Not: Bu program artık indirilebilir durumda olmadığı için alternatiflere göz atmak isterseniz Yaşam kategorimize göz atabilirsiniz.

Mobil etiket teknolojisine Etiqadd adını veren bu uygulama, alışverişi sosyal bir mecraya taşıyor. Alışveriş sırasında beğendiğiniz ürünleri bu uygulama ile etiqaddleyebilir, diğer ürünler ile karşılaştırabilir ve markalara ait kampanyaları da görebilirsiniz. Tüm bu işlemleri ise arkadaşlarınız ile de paylaşabilirsiniz. Bu şekilde yaptığınız paylaşımlara yorum alabilir ve aynı şekilde yapılan paylaşımlara da yorumlar atabilirsiniz.

Beğendiğiniz ürünleri etiketlerken barkod sistemini kullanıyorsunuz. Bu şekilde barkodla etiketlenen ürünler direk olarak profilinizde sergileniyor ve akışınızda gösteriliyor. Etiqadd uygulaması sayesinde yanınızda olmayan arkadaşlarınızın alacağınız ürünleri beğenip beğenmeyeceğine karar verip, fikirlerini alabileceksiniz.

YORUMLAR