Etsy 2.7.1 (ios)
Etsy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    64

  • Üretici

    Etsy Inc.

İnternetten alışveriş yapmayı sevenler üreticiye direkt ulaşabilecekleri Etsy'nin iPhone ve iPad uygulamasını seveceklerdir.

Son yıllarda online satışların giderek arttığı bir gerçek. Her ne kadar pek çok şirket sıradan dükkanların online versiyonu gibi hizmet verse de Etsy bunlar arasından kullanıcıların kendi mallarını satmalarına imkan vermesi sayesinde ayrılıyor ve direkt olarak üreticiden tüketiciye bir zincir oluşmasını sağlıyor.

Ülkemizden de pek çok satıcının bulunduğu Etsy, iOS uygulaması sayesinde artık kolayca iPhone ve iPad cihazlardan da erişilebilir ve alışveriş yapılabilir durumda. Web sitesinde olduğu gibi ürünlerin özellikleri, fotoğrafları ve fiyatlarına erişebildiğiniz Etsy'nin detaylı aramalara da imkan tanıması sayesinde dilediğiniz tipte ürünü kolayca elde etmeniz mümkün oluyor.

Aynı zamanda direkt olarak üreticilerin kendi online mağazalarını ve tüm ürünlerini görebilir, ürün ve mağazaları favorilerinize alabilir yahut dilerseniz satıştaki ürünlere dair sorularınızı direkt olarak sorabilirsiniz. Sade ve anlaşılır tasarımı, kolay inceleme ve satın alma seçenekleri sayesinde Etsy iOS uygulamasını kesinlikle cihazınızda bulunması gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR