Eufloria HD 1.2.1 (ios)

Eufloria HD

Eufloria HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    113

  • Üretici

    Omni Systems Limited

iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak kaliteli ve eğlenceli bir strateji oyunu oynamak istiyorsanız Eufloria HD tam size göre.

Eufloria HD akıllı telefon ve tabletlerdeki strateji oyunu açlığınızı giderebilecek hem kaliteli hem de oynaması kolay bir oyun. Uzaydaki bir spor kolonisini yönettiğimiz oyunda amacımız yabancı ve düşman kolonilerle mücadele etmek, aynı zamanda gezegenler üzerinde ilerleyerek kendi imparatorluğumuzu oluşturmak.

Asteroidlerde yer alan kaynakları kullanarak ilerlemenizi sürdürürken bir yandan da sizi yoketmek isteyen diğer organik canlılara karşı verdiğiniz mücadele oldukça güzel müzikler ve ses efektleri ile de süslenmiş durumda. Grafik olarak göze hoş gelen renk tonları kullanıldığı için oyunu seyretmesi bile bir keyif haline gelebiliyor.

Eğer uzun süredir mobilde bir strateji oyunu arıyorsanız hem hikaye modu hem de yapay zekaya karşı oynayabileceğiniz strateji modunu çok seveceksiniz. Daha da zorluk ve mücadele isteyen oyuncular için karanlık madde modu gibi oldukça yenilikçi bir fikir de oyunda unutulmamış.

YORUMLAR