Eve of Impact 1.3.3 (ios)

Eve of Impact

Eve of Impact
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gelişmiş grafiklere sahip olan Eve of Impact'te dünyamızı tehlikeli göktaşlarından korumaya çalışıyoruz.

Eve of Impact özellikle grafikleriyle ve sadeliğiyle etkileyen oyunlardan bir tanesi. iPhone ve iPad cihazlarına ücretsiz olarak indirebileceğiniz Eve of Impact'te dünyamızı başıboş dolaşan asteroidlerden korumaya çalışıyoruz.

Oyunda merkezde dünyamız var ve etraftan çok sayıda göktaşı yaklaşmakta. Bizim görevimiz ise bu göktaşlarına roket atarak parçalamak veya yörüngelerini değiştirmek. Roketleri ekrana tıklayarak fırlatıyoruz. Bu noktada zamanlama çok önemli bir yere sahip aksi halde roketler boşa gidebilir ve göktaşları dünyaya çarpabilir.

Dünyanın belirli bir güce sahip kalkanı bulunmakta. Bu kalkanı atmosfer olarak düşünebilrsiniz. Belli bir miktar koruyor fakat çok fazla güvenmeyin. Oyunda çok zorda kalırsanız dünya üzerinde basılı tutarak geniş çaplı bir dalga yaratıp etraftaki göktaşlarını tek seferde yok edebilirsiniz.

Eve of Impact'in grafikleri son derece etkileyici. Arkaplanda çalan müzik gerilimi artırıyor. Kontroller de son derece hassas tasarlanmış. Oynarken herhangi bir soruna yol açmıyorlar. Çok hızlı ilerlemeyen fakat aksiyonu iyi bir şekilde veren oyunun büyük küçük herkesin beğeneceğini düşünüyorum.

YORUMLAR