Evel Knievel 1.0.0 (ios)

Evel Knievel

Evel Knievel
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Evel Knievel mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Evel Knievel oyunculara motor gösterilerinin efsane ismi Evel Knievel'ın kariyer hikayesine tanık olarak adrenalin dolu şovlara katılma imkanı veren bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunu olan Evel Knievel'da kahramanımızın kariyerinde tırmandığı adımları canlandırabilme imkanına sahibiz. Oyunda diğer rakiplerle yarışmak yerine çılgın ve zorlu akrobatik hareketleri gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu hareketi gerçekleştirebilmek ise büyük bir dikkat gerektiriyor. Yapacağınız küçük bir hata kahramanınızın ölmesiyle sonuçlanabilmekte.

Evel Knievel'da rampalardan uçtuktan sonra havada taklalar atarak yere doğru bir şekilde inmemiz gerekli. Ayrıca arka arkaya dizilmiş uzun otobüsler ve itfaiye araçları gibi engellerin de üzerinden süzülerek geçeçmiz gerekiyor. Bazı bölümlerde kendi etrafında dönen pistlerde yer çekimi meydan okuduğumuz da oluyor. Oyun boyunca 27 farklı efsanevi Evel Knievel hareketini gerçekleştirmeye çalışırken 9 farklı mekanı ziyaret ediyoruz. Oyun içerisinde 11 farklı motoru kullanabilme imkanımız var.

YORUMLAR