Eventbrite 2.2 (ios)

Eventbrite

2.2
Eventbrite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce , Almanca , Fransızca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    120

  • Üretici

    Eventbrite

Bulunduğunuz bölgeye yakın olan etkinlikleri görebilmenizi, etkinlik biletini satın almanızı ve etkinliğe katılmanızı sağlayan uygulama Eventbrite, aynı zamanda sizin de etkinlik oluşturmanıza imkan veriyor.

Etkinlik olsa da gitsek diyorsunuz ancak bulunduğunuz yerde etkinlik var mı, katılabilir misiniz ve bilet bulabilir misiniz bilmiyorsunuz. Tam bu sırada karşınıza iOS cihazlar için geliştirilmiş olan Eventbrite uygulaması çıkıyor ve imdadınıza yetişiyor. Bu uygulama sizin lokasyonunuza göre tespit yapıp çevrenizde etkinlik olup olmadığını kontrol ediyor. Kontrol ettikten sonra eğer etkinlik varsa katılacak mısınız diye soruyor ve katılacağım kayıt et beni derseniz etkinlik için hemen size bilet alayım mı diyor. Bu işlemleri tamamlayıp biletinizi de aldıysanız hemen etkinliğe doğru yola çıkıyorsunuz.

Eventbrite ile yapabilecekleriniz bunlar ile sınırlı değil. Daha sonraki günler için de etkinlik var mı yok mu kontrol edip onlara da kayıt olup ileri tarihli biletler almanızda mümkün. Uygulamanın en güzel özelliği ise canınız sıkıldı sizde bir etkinlik yapacaksınız hemen bir etkinlik oluşturabiliyorsunuz ve paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR