Eventide 1.1 (ios)

Eventide

1.1
Eventide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eventide mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunu

Eventide eğer point & click türündeki klasik macera oyunlarını seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler üzerinde oynanabilen bir oyun olan Eventide'da fantastik bir macera bizi bekliyor. Oyunumuz mitolojik öğeleri fantastik yaratıklar ve gizemli bir dünya ile birleştiriyor. Oyundaki bütün olaylar farklı bir boyutta yer alan bir park üzerinde gerçekleşiyor. Mitolojik yaratıkların ve insanların bir arada bu parkın sahibi olan yaşlı kadın bir gün torununa acil bir çağrı gönderiyor ve bu çağrıda büyülü bir bitkinin tehlike altında olduğundan bahsediyor. Kahramanımızda bu bitkiyi koruması gerektiğini anlayarak yola çıkıyor; fakat büyükannesinin de kaçırılmış olduğunu anlayınca işi zorlaşıyor. Biz de ona bu durumun içinden çıkabilmesi için yardımcı oluyoruz.

Eventide'da hikaye boyunca ilerleyebilmek için karşımıza çıkan zorlu bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Bu bulamcaları çözebilmek için ise ipuçlarını ve işimize yarayacak eşyaları araştırarak bulmamız ve sonrasında birleştirerek ihtiyaç duyulan yerde kullanmamız gerekiyor. El çizimi sahnelerden oluşan grafikler oldukça başarılı.

Eventide'in ücretsiz indireceğiniz bu versiyonu oyunun belli bir bölümünü oynamanıza imkan tanıyor. Oyunun geri kalanının kilidini açmak için ise uygulama için satın alım işlemi yapmalısınız.

YORUMLAR