Eventiles

Eventiles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eventiles, diğer benzer uygulamalardan farklı bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak aynı zamanda birbirinden güzel kolajlar hazırlamanızı sağlayan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Eventiles, kullanıcılara özel dakikalarını ve etkinliklerini kolayca organize etmesinde yardımcı olan etkileyici bir uygulamadır. Bir çok kişi unutulmayacak anılarını ve özel günleri zaman içinde unutabilir fakat uygulama ile bu anları hatırlamak çok daha hızlı ve kolay olarak gerçekleşiyor.

Fotoğraf çekmek süper bir aktivite olmasına rağmen, ne kadar çok fotoğraf çekerseniz organize etmekte o kadar zorlaşıyor. Tarihe ve isimlerine göre düzenleyerek ufak çaplı bir çözüm getirsekte, Eventiles uygulaması bazı özel çözümler ile karşımıza çıkıyor.

Uygulama işini oldukça hızlı yaparak tüm fotoğraflarınızı zaman çizelgesine göre düzenleyerek organize etmektedir. Uygulamanın enterasan özelliklerinen birisi ise sahip olduğu akıllı algoritma sayesinde sizin fotoğraf çekme ve paylaşma alışkanlıklarınızı analiz etmesidir. Analizin sonucunda sizin fotoğraf çekme alışkanlarınıza göre fotoğraflarınızı otomatik olarak kolajlar halinde size sunabiliyor. Kolajları hazırlarken en iyi fotoğraf yerine en uygun olanları seçerek mükemmel kolajlar oluşturabiliyor. Ayrıca fotoğraflarınıza ekleyebileceğiniz bazı özel efektler de uygulama içerisinde mevcuttur. Uygulamanın iyi yanlarındna bir diğeri ise sizi herhangi belirli bir şeyi yapmaya zorlamamasıdır. Bu nedenle fotoğraflarınız ile ne yapmak istediğiniz konusunda tamamen özgürsünüz.

Fotoğraf çekmeyi ve çektiğiniz tüm fotoğrafları düzgün ve toplu bir şekilde tutmayı seviyorsanız Eventiles uygulamasını kullanmanızı öneririm. Uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

YORUMLAR