Everalbum 1.0.4 (ios)

Everalbum

Everalbum
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Everalbum, iPhone'unuzla çektiğiniz fotoğraflarınız, videolarınız için bulutta sınırsız alan sunuyor.

Everalbum, 16GB iPhone modeline sahipseniz kesinlikle indirmeniz gerektiğini düşündüğüm bir uygulama. iPhone’unuzla çektiğiniz fotoğraf ve videoları bulut ortama otomatik yedekleme yaparak hafıza sorunu yaşamadan doyasıya fotoğraf – video çekmenize imkan tanıyan uygulamanın sınırsız depolama alanı sunması en büyük avantajı.

iPhone’larda depolama alanı artırmak adına hafıza kartı alma seçeneğiniz yok ve 64GB / 128GB modeller fazlasıyla pahalı olduğundan tercih etmediyseniz yer sorununu işaret eden uyarıyla kesinlikle karşılaşmışsınızdır. Bu sorunu çözmenin tek yolu -eğer fotoğraf ve video gibi çok yer kaplayan içerikleri silmeye eliniz varmıyosa- bulut depolama çözümleri. Fotoğraf ve videoları anında ve de otomatik olarak buluta yedekleme yapabilen uygulamalar mevcut ancak bunlar ya ücretli oluyor ya da ücretsiz belli bir alan sunuyor ve yedeklerken kaliteyi düşürüyor. Everalbum sınırsız ve ücretsiz yedeklemenin yanı sıra yüksek çözünürlükte saklama imkanı sunuyor.

Everalbum ile sadece iPhone’unuzla çektiğiniz fotoğrafları saklamıyorsunuz. Facebook, Instagram, Dropbox ve Google’dan içe aktarma seçeneğiyle çevrimiçi platformlardaki tüm video ve fotoğraflarınızı sınırsız alana aktarabiliyorsunuz. Dilerseniz Touch ID ile korumayı etkinleştirerek fotoğraf – videolarınızı meraklı gözlere kapatma şansına da sahipsiniz.

YORUMLAR