Eversnap 2.4.91 (ios)

Eversnap

Eversnap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eversnap, arkadaşlarınız ya da tanıdıklarınızla bir araya geldiğinizde çekilen tüm fotoğrafları bir araya getirip paylaşım yapabileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulaması.

Eversnap, katıldığınız özel etkinliklerde arkadaşlarınız ya da tanıdıklarınızla bir araya gelerek tüm fotoğraf ve videoları paylaşmanızı sağlayan ücretsiz ve yararlı bir iOS uygulaması. iPhone ve iPad sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak yararlanabileceği uygulama sayesinde hem dilediğiniz kadar fotoğraf ve videola paylaşımı yapabilirsiniz hem de bu dosyaları özel olarak sadece istediğiniz kişiler ile paylaşabilirsiniz.

Doğum günü, düğün, mezuniyet partisi, aile tatilleri, arkadaş tatilleri vb. etkinliklerin her birinde çekilen tüm fotoğrafları paylaşabilmek amacıyla kullanabileceğiniz uygulama, böylece etkinliğe ait farklı kameralar ile çekilen tüm fotoğrafları bir araya getirmenizi sağlıyor.

Kullanış açısından oldukça rahat olan Eversnap, aynı zamanda tasarımı da şık bir uygulama. Daha önce bu tür bir uygulama kullanmamış olsanız bile rahatlıkla kullanabileceğinizi düşünüyorum.

Paylaşmak istediğiniz fotoğraf ve videolar için herhangi bir üst limit belirlemeyen uygulama, aynı zamanda dilediğiniz uzunlukta videoları da paylaşma şansı sunuyor. Farklı cihazlar kullanarak özel fotoğraf ve videolarınıza erişim sağlayabileceğiniz uygulamayı hemen indirerek siz de iPhone ve iPad'leriniz üzerinde fotoğraf ve video paylaşımı yapmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR