Everyday 1.0.2 (ios)

Everyday

Everyday
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Everyday, iPhone'unuzla çektiğiniz selfie'leri video haline getiren bir uygulamadır.

Everyday, iPhone kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş bir selfie uygulamasıdır. Farklı çekim modları ile basit bir selfie çekme uygulamasından fazlasını yerine getiren uygulama, kusursuz selfieler yakalamanıza ve sosyal platfomlarda hızlı bir şekilde paylaşmanıza imkan tanıyor.

Everyday, hemen her kullanıcı tarafından sosyal ağlarda paylaşılan ve milyonlarca kişi tarafından ilgi gören selfie çekimleri video haline dönüştüren kolay kullanımlıi pratik bir mobil uygulama. Şu anda sadece iPhone kullanıcılarının yararlanabildiği selfie uygulaması, yüzü ortalama, hatırlatıcı, efekt ekleme gibi yararlı seçenekler sunuyor.

Everyday, çektiğiniz tüm fotoğrafları sıralayarak video haline getirebiliyor ve Facebook, Twitter, Tumblr, Flickr'da zahmetsizce paylaşma izni veriyor. Fotoğraflarınızdan oluşan videonun hızını ayarlama şansına da sahipsiniz. Basit arayüz üzerinden her fotoğrafı ay / yıl bazında görebiliyorsunuz. Çok sık selfie çekim yapıyorsanız hatırlatıcı işlevinden faydalanabilirsiniz.

Everyday, selfie çekimlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde videoya çeviren kolay kullanımlı bir fotoğraf uygulaması. Eğer selfie hayatınızın bir parçası ise bu uygulamayı kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR