Evil Genius Online

Evil Genius Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Evil Genius Online, şeytan gibi zeki olup dahice plan ve stratejiler geliştirmeniz gereken oldukça başarılı bir iOS strateji oyunu.

Evil Genius Online, iPhone ve iPad sahibi kullanıcıların cihazlarına ücretsiz olarak indirebileceği gelişmiş ve ücretsiz bir iOS strateji oyunu.

Kendi merkezinizi kurup yöneteceğiniz oyunda her strateji oyununda olduğu gibi kaynak üretimi ve tüketimi çok değerli. Bu nedenle kaynaklarınızı harcarken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Ayrıca zenginlerden kaynak çalarak kendinizi daha da başarılı hale getirebiliyorsunuz.

Dahice ve sinsice planlar yaparak kendi stratejilerinizi oluşturmanız gereken oyunda size verilen görevleri de başarıyla tamamlamanız gerekiyor.

Yeraltında yer alan bir merkez kuracağınız oyunda kendi ordunuzu kuruyorsunuz. Askerleri kiralayabileceğiniz gibi kendinizde oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca askerlerinizi eğitip geliştirerek ordunuzun gücünü de arttırmanız gerekiyor.

Günlük olarak verilen görevleri yerine getirip oldukça önemli ve değerli hediyeler kazanma şansınızın olduğu Evil Genius Online'ın grafik kalitesi ve oynanışı da oldukça başarılı. Basit bir oyundan çok daha öte bir oyun olan Evil Genius Online, iPhone ve iPad kullanıcılarının keyifli vakit geçirerek oynayabileceği strateji oyunlarından bir tanesi.

Eğer strateji oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız ve oynadığınız oyunların hemen bitmek yerine uzun süreli eğlence sunmasını istiyorsanız Evil Genius Online'ı ücretsiz olarak indirip başlayabilirsiniz. Oyun ücretsiz olarak sunulmasına rağmen oyun içerisindeki mağazada ücret karşılığında satın alabileceğiniz eşya ve özellikler sunuluyor.

YORUMLAR