Evoker

Evoker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Evoker, iPhone ve iPad sahiplerinin heyecan içinde oynayacağı aksiyon dolu bir büyülü kart oyunudur.

Evoker, uygulama marketlerinde oldukça fazla sayıda olan kart oyunlarından bir tanesidir. Fakat sahip olduğu kaliteli grafikler ile rakiplerinden öne çıkmayı başaran Evoker'da amacını kendinize güçlü bir kart destesi oluşturmak.

Oyunda güçlü bir kart destesi oluşturmak için kazandığınız altınları kullanmalı ve yeni kartlar almalısınız. Bu yöntem dışında uygulama içerisinden kart satın alabilir yada elinizdeki kartları birleştirerek yeni ve daha güçlü kartlar oluşturabilirsiniz.

Oyunu diğer kart oyularından ayıran ve öne çıkaran özelliği  ise sahip olduğu kaliteli ve etkileyici grafikleridir. grafikler üzerinde büyülerden çok yaratıklara önem gösterilmiş ve oldukça gerçekçi çizimler yapılmıştır.

Oyunda size verilen görevleri yerine getirirken yeteneklerinizi test etme fırsatı yakalıyorsanuz. Burada sizin için önemli olan yetenekleri keşfederek onları güçlendirebilirsiniz.

Özellikler:

  • Tamamlanması gereken görevler
  • Bölüm sonu canavarı savaşları
  • Toplanması gereken büyülü yaratık kartları
  • Çoklu oyuncu savaşları

Bir kart oyununda aradığınız tüm özelliklere sahip olan Evoker'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz. Kart oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Evoker'ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR