Evony: The King's Return 1.0.9 (ios)

Evony: The King's Return

Evony: The King's Return
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    24

  • Üretici

    TOP GAMES INC.

Evony - The King's Return, kendi imparatorluğunuzu kurup askerleriniz ile yönetmenize imkan veren bir strateji oyunudur.

Büyük bir ülkenin kralı olduğunuzu düşünün. Krallık makamında size oldukça önemli görevler düşüyor. Ülkenizi düşmanlara karşı korumalı ve bir yandan da geliştirmelisiniz. iPhone ve iPad için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Evony - The King's Return uygulaması, size kendinizi gerçekten kralmış gibi hissettirecek.

Evony - The King's Return oyununda 5 farklı bölgeden birini seçerek kendi imparatorluğunuzu oluşturuyorsunuz. Daha sonra kurduğunuz imparatorluğu büyütebilmek için çalışmalar yapmanız gerekli. Öncelikle savaşlar için büyük bir ordu geliştirmeniz lazım. Bunun için kışlalar kurup asker eğitmelisiniz. Daha sonra ise ülkenizde bulunan diğer binaları geliştirip imparatorluğunuzu daha havalı gösterebilirsiniz. Bu arada ilk olarak kale surlarını geliştirmenizde fayda var. Eğer herhangi bir saldırı altında kalırsanız düşmanı yavaşlatmak için size güçlü surlar lazım.

İmparatorluğun kralı olarak siz ve yardımcı komutanlarınız ile birlikte Evony - The King's Return oyununu hemen şimdi indirin ve kendinizi geliştirmeye çalışın. Aksiyonu ve macerası oldukça bol olan Evony - The King's Return ile birlikte haritadaki tüm düşmanları yok edin. Unutmayın ne kadar büyük bir imparatorluk kurarsanız o kadar güçlü olursunuz!

YORUMLAR