Exiled Kingdoms RPG 0.8.953 (ios)

Exiled Kingdoms RPG

Exiled Kingdoms RPG
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Exiled Kingdoms RPG mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Exiled Kingdoms RPG, türünün köklerine sadık kalan bir yapıda hazırlanmış bir mobil aksiyon RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz rol yapma oyunu olan Exiled Kingdoms RPG bizi klasik izometrik kamera açısı ve 90'lı yıllardaki aksiyon RPG oyunlarını anımsatan bir arayüz bekliyor. Oyunda yeni bir dünyada hayatta kalmayaçalışan ve kendisine kalan büyük mirası almaya çalışan bir kahramanın hikayesine tanık oluyoruz. Uzun bir süre önce karanlık bir kıyamet tarafından yok edilen Andorian İmparatorluğu'ndan kaçan maceracımız Varannar adlı koloniye sığınıyor. Tamamen vahşi bir doğaya sahip olan bu adada farklı krallıklar hükümdarlık için savaşıyor. Kahramanımız bu esnada büyük bir mirasın sahibi olduğunu öğreniyor ve bu mirası almak için yola çıkıyor. Bu iş için de zindanları ziyaret ederek zorlu bir yolculuk yapması gerekiyor.

Exiled Kingdoms RPG'nin ücretsiz versiyonunda Warrior ve Rogue sınıflarını seçebiliyoruz. Oyunun tam versiyonunu uygulama içinden satın aldığınızda ise daha fazla kahramanın kilidini açabiliyorsunuz, ayrıca yeni bölgelerin de kilidi açılıyor. Zengin bir içerikle birlikte gelen oyun uzun oyun süresiyle tatmin edici bir deneyim yaşatmakta.

YORUMLAR