Exion Off-Road Racing 1.41 (ios)

Exion Off-Road Racing

Exion Off-Road Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Exion Off-Road Racing, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir arazi araba yarışı oyunu.

Exion Off-Road Racing, 3 boyutlu grafikler ile hazırlanan basit ama eğlenceli bir arazi araba yarış oyunu. Offroad olarak bildiğimiz arazi yarışlarını iPhone ve iPad'lerinize taşıyan bu oyunda, dağ, tepe, taş ve toprak dinlemeden dere tepe düz gidiyorsunuz.

Fizik tabanlı oyunun kontrolleri ücretsiz bir araba yarışı oyununa göre iyi diyebilirim. Fakat aşırı şekilde iyi değil. Yinede alıştıktan sonra oyunda aracı rahat rahat kontrol edebilirsiniz.

Normal şartlarda bu tür arazilerde geçen araba yarışı oyunlarında kullanacağınız araçlar bu arazilere uygun şekilde olur ama Exion Off-Road Racing'de en lüks ve güçlü arabalar ile yarışıyorsunuz. Aracın içi ya da dışı olmak üzere farklı kamera açılarıyla oynayabiliyorsunuz. Daha önce oynadığınız araba yarışı oyunlarında hangi kamera açısını seviyorsanız, bu oyunda da aynı şekilde oynamanız mümkün.

Çok aşırı detaylı ve gelişmiş bir oyun olmamasına rağmen iPhone ve iPad üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz araba oyunlarından bir tanesi. Boş vakitlerinizi değerlendirmek için oynayabileceğiniz oyun sayesinde keyifli vakit geçirebileceğinizi düşünüyorum.

YORUMLAR