Expensify 4.2.6 (ios)

Expensify

Expensify
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    103

  • Üretici

    Expensify, Inc.

Expensify, iOS kullanıcıların kendi bütçelerini takip etmeleri için geliştirilen geniş kapsamlı ve yararlı bir iOS uygulamasıdır.

Expensify, iOS ve Android platformları için geliştirilen kullanışlı bir bütçe takip etme uygulamasıdır. Uygulama ile giderlerinizi kontrol ederek, paranızın yönetimini yapabilir ve bu sayede paranızı daha etkili harcayabilirsiniz. Hem mobil hemde bilgisayar versiyonu bulunan uygulama bütçe işlemleri takibi için gneiş kapsamlı bir servis sunmaktadır. Uygulamayı kullanarak yaptığınız alışverişlerden aldığınız fişlerin resimlerini çekebilir, bunları kayıt altına alabilir ve paranızın yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.

Gider ve para yönetimi dışında, çalışma saatlerinizi takip etmenizi sağlayan uygulama ile isterseniz yapacağınız yolculukların mesafelerini hesaplayarak yolculuğunuzu planlayabilirsiniz. Bütçenizi daha verimli ve daha etkili kullanabilmek için efektif yolları seçmenizde yardımcı olacak olan Expensify, kağıt kalem kullanarak gelir gider hesabı yapanların oldukça seveceği uygulamalardan bir tanesi olabilir. Gelir ve giderlerinizi kolayca hesaplayarak sahip olduğunuz parayı daha efektif harcamanızı sağlayan Expensify uygulamasını kullandıkça, kullanmadığınız dönemler ile oluşan harcama farklılıklarını görebilirsiniz.

Tasarruf yaparak, gelirinize göre harcamalara yöneleceğiniz uygulamayı iPhone ve iPad'leriniz üzerinden kullanabilmek için ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR