exPhotos 3.0 (ios)

exPhotos

3.0
exPhotos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

exPhotos ile çok daha rahat resimlerinizi görüntüleyebilirsiniz

exPhotos eğer iOS işletim sistemini kullanan bir iPhone veya iPad sahibiyseniz size fotoğraf görüntüleme konusunda oldukça yaratıcı bir çözüm sunacak kullanışlı bir mobil uygulamadır.

iOS işletim sistemimizie sahip iPhone ve iPad'lerimizin kameralarını kullanarak birçok farklı fotoğraf çekiyoruz. Bu fotoğrafları görüntülemek için genelde iPhone veya iPad'imizin fotoğraf galerisini kullanıyoruz. Bu fotorğaf galerisi genelde ihtiyacımızı karşılasa da bazı özellikleri "daha iyi olabilir" hissi yaratıyor. İşte bu eksik yönleri güzel bir şekilde gören ve kullanıcılara daha gelişmiş bir fotoğraf görüntüleme deneyimi sunan exPhotos yaratıcılığıyla öne çıkıyor.

exPhotos bize fotoğraflarımızın önizleme (thumbnail) görüntüleri için çok daha hoş bir görünüm sunuyor ve önizleme görünümlerini kişiselleştirebilmemize imkan tanıyor. Eğer iPhone veya iPad'inizin fotoğraf galerisindeki önizleme görüntüleri size küçük geliyorsa exPhotos size ilaç olacaktır. exPhotos ile bu önizleme görüntülerini büyütebiliyorsunuz. Ayrıca kullanıcılara farklı önizleme boyutu seçenekleri sunuluyor ve bu boyutlardan birini tercih edebiliyoruz.

exPhotos bize önizleme çerçevelerine yuvarlak hatlar kazandırma fırsatı da vermekte.

YORUMLAR