ExpressVPN 4.3.1 (ios)

ExpressVPN

ExpressVPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    269

  • Üretici

    Express VPN

ExpressVPN uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan sınırsız ve güvenli bir şekilde internete girebilirsiniz.

ExpressVPN uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının hem internette sınırsız özgürlük hem de kişisel bilgilerinin korunması amacıyla kullanabilecekleri VPN uygulamaları arasında yer alıyor. Oldukça kolay bir şekilde kullanılabilen ancak çok sayıda özelliği ile pek çok amaca hizmet edebilen uygulama, bir günlük bir deneme sürecinin ardından ücretli üyelik almanıza izin veriyor ancak bu üyeliği 30 gün içerisinde iptal edebiliyor, böylece beğenmezseniz zarara girmekten kurtulabiliyorsunuz.

Uygulamanın dünyanın her yanında sunucuları mevcut ve böylece hangi ülkeden internete giriyor gibi görünmek istiyorsanı o ülkenin VPN sunucusuna geçiş yapabiliyorsunuz. Bu sistem sayesinde ülkemizden erişimi mümkün olmayan web servislerini kullanmak ve onlardan faydalanmak mümkün oluyor. Tabii ki engelli olan sitelere giriş yapmak da bu yöntemi kullanarak mümkün.

VPN servislerinin sadece engelli sitelere giriş için olduğunu sanan pek çok takipçimiz de var. Halbuki şifreli bağlantı sağlayan bu uygulamalar, diğer insanlarla ortak bir şekilde internete girdiğiniz yerlerde bağlantıyı şifrelemeleri ile kişisel bilgilerinizin çalınmasına da engel oluyorlar.

ExpressVPN uygulamasının sınırsız bir bant genişliği sunabilmesi sayesinde kullanırken kaç megabayt harcadığınıza dair soru işaretleriniz de olmayacak. Böylece dizi ve filmleri izlerken sorunsuzca bu keyfi devam ettirebiliyorsunuz. Uygulama hem WiFi hem de 3G ve daha üzeri bağlantılarla uyumlu bir şekilde çalışabiliyor.

Kullanıcı bilgilerini tutmayan ve bu bilgileri üçüncü partilere satmayan ExpressVPN, yeni bir VPN uygulaması arayanların dikkatini çekmeyi başaracaktır.

YORUMLAR