Exsilium 1.0.0 (ios)

Exsilium

Exsilium
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Exsilium eğlenceli bir RPG oyunudur

Exsilium oyuncuları bilim kurgu tabanlı bir maceraya davet eden, Diablo tarzı hack and slash dinamiklerine sahip bir mobil RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Exsilium'da uzayın derinliklerine yolculuk eden maceracılardan birinin yerine geçmekteyiz. Uzak bir gelecekte geçen oyunda insanoğlu ışınlanma teknolojisini yaygın bir şekilde kullanmaya başlıyor. Bu gelişmenin sayesinde uzayın daha da uzak noktalarına ulaşılabiliyor. Daha önceden görülmemiş gezegenler birer birer keşfedilirken bu gezegenlere ayak basmakla görevli bir gönüllü takım kuruluyor. V.E.P. adlı bu takımın bir üyesi olduğumuz oyunda ters giden bir keşif gezisinden sonra gerçekleşen olaylara tanık oluyoruz. Uzay gemimiz gezegenin yer çekimine yenik düştükten sonra kendimizi vahşi ve bilinmeyen tehlikelerle dolu bir dünyada buluyoruz. Oyun boyunca bu dünyada hayatta kalmaya çalışıyor ve gezegenin sırlarını çözüyoruz.

Exsilium aksiyon RPG oyunlarında yaygın olarak kullanılan hack and slash dinamikleriyle oynanıyor. Oyuna kendi kahramanımızı yaratarak başlıyoruz. Kahramanlarımızın savaş sitilini belirlememiz de mümkün. Dilersek kılıç gibi yakın mesafede etkili silahlarda, dilersek uzak mesafede etkili ateşli silahlarda ustalaşabiliyoruz. Görevleri tamamladıkça, canavarları yok ettikçe seviye atlayabiliyoruz. Güzel grafiklerle donatılmış oyunda heyecanlı bölüm sonu canavarı savaşları, yağmalanacak güçlü silah ve ekipman seçenekleri oyuncuları bekliyor.

YORUMLAR