Extra Emojis

Extra Emojis
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extra Emojis içerisinde yüzlerce farklı emoji barındıran bir mobil uygulamadır

Extra Emojis eğer mobil cihazınızdaki standart emojilerden sıkıldıysanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir emoji uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğinizbir uygulama olan Extra Emojis asşında sosyal medya üzerinde yapulan araştırmalar sonucu ortaya çıkmış bir uygulama. Sosyal medya kullanıcılarına hangi emojileri hangi amaçla kullanmak istedikleri sorulmuş ve Extra Emojis uygulaması geliştirilmiş. Emojiler temel olarak mobil cihazlarımızda yazdığımız metinleri çok daha kişisel ve özel hale getiren görsel ifadeler. Bu emojileri kullanarak birden fazla kelimenin anlatacağı şeyleri tek bir görsel ifade ile daha iyi bir şekilde anlatabiliyoruz. Emojiler günümüzde hemen hemen her anlık mesajlaşma yazılımında yer alıyor. Bu yazılımlardaki standart emojiler ise kimi zaman düşündüklerimizi anlatmak için yetersiz kalabiliyor. İşte Extra Emojis kullanarak bu eksikliği kapatabilirsiniz.

Extra Emojis içerisinde yüzlerce farklı görsel ifade bir araya getirilmekte. Paketler halinde bir araya getirilen bu emojilere göz atarak mesajlarınızda kullanabiliyorsunuz. Eğer iOS 8 veya üst versiyonlarına sahipseniz bu emojileri direkt olarak klavyeniz üzerinden kullanabilirsiniz.

Eğer yüksek kaliteli emojilere ulaşmak isterseniz Extra Emojis'i tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR