Eyebert

Eyebert
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eyebert, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir platform oyunu olarak öne çıkıyor.

Eyebert, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir platform koşu oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda bilim-kurgu temasıyla hazırlanmış bir dünyada mücadele ediyoruz.

Eyebert'da kontrolümüze uzaylı bir karakter veriliyor. Sürekli olarak koşan bu karakterin herhangi bir yere düşmesini veya çarpmasını engelleyerek düşmanlarıyla mücadelesinde ona yardım etmemiz öngörülüyor. Bölümlerde mücadele ederken aynı zamanda rastgele dağıtılmış olan kıymetli taşları da toplamamız gerekiyor.

Kıymetli taşları topladıkça bunları karakterimize gerekli yükseltmeleri yapmak için kullanabiliyoruz. Bu upgrade'ler bölümler sırasında hatırı sayılır bir avantaj elde etmemize yarıyorlar. Karakterimiz güçlendikçe farklı formlara geçiş yapabiliyor. Bunlar arasında meteor, ateş topu ve deprem makinesi gibi seçenekler var.

Oyunda kullanılan grafikler ve modllemeler göze son derece hoş görünüyor. Animasyonların yumuşaklığı ve efektlerin canlılığı oyuna pozitif etkide bulunuyor. Açıkçası platform koşu oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Eyebert beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR