EyeEm 4.1.4 (ios)

EyeEm

EyeEm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EyeEm iOS uygulamasıyla fotoğraflara hazır efekt ve çerçeveler ekleyip paylaşılan fotoğraflar arasında gerçek zamanlı arama yaparak keşfe çıkabilirsiniz.

EyeEm fotoğraf uygulaması benzerlerinden farklılaşan özelliklerle öne çıkıyor. Öncelikle her fotoğraf uygulamasında karşımıza çıkan hazır efekt ve çerçeveler EyeEm'de de mevcut. 12 fotoğraf çerçevesi ve 20 resim efekti sizi bekliyor. Uygulamanın diğer kullanıcılarıyla bu fotoğrafları paylaşıp paylaşılanları keşfedebiliyorsunuz. Ayrıca Facebook, Twitter, Flickr, Foursquare, Tumblr profillerinizle tek tıkla paylaşım yapabiliyorsunuz.

Uygulama aynı zamanda bir fotoğraf arama motoru gibi çalışıyor. Bir dünya haritası üzerinde öne çıkan anahtar kelimelerdeki fotoğrafları keşfetmenizi sağlayan EyeEm ile yeni yerler, mekanlar hatta etkinlikler bulunabilir. Arama sonuçları gerçek zamanlı gösterildiği için etkinlik fotoğraflarını takip etmek için önemli bir kaynak olabilir. Uygulamanın arayüzü pek çok kullanıcı tarafından oldukça beğeniliyor. İşlevsellik kadar arayüz tasarımlarına da önem veriyorsanız EyeEm'e bir şans tanımanız gerekiyor.

YORUMLAR