Eyeser 1.0.1 (ios)

Eyeser

Eyeser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eyeser, tamamen ücretsiz olarak sunulan, yüksek kaliteli bir bulmaca oyunu.

Eyeser, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, tasarımıyla dikkat çeken bir bulmaca oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirebilen bu oyunda harika görsellerle donatılmış bir oyun deneyimi bizleri bekliyor.

Oyun daha önce pek karşılaşmadığımız türden bir konsepte sahip. Başladığımız anda ekranın üst kısmından veya yan taraflarından bir lazer ışını ilerlemeye başlıyor ve yol aldıkça ortaya bir görüntü çıkartıyor. Çok kısa süreli gördüğümüz bu görüntünün ne olduğunu alttaki harfleri kullanarak bulmaca çalışıyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi bunu başarması ilk bölümlerde kolay olsa da ilerleyen bölümlerde fark edilir derecede zorlaşıyor.

Eyeser'daki il bölümler geometrik şekillerden oluşuyor. Bölümler ilerledikçe karşımız farklı türden birçok obje çıkıyor. Oyunun en can alıcı noktalarından bir tanesi de 200'den fazla bölüme sahip olması. Bu sayı oyunun kolay kolay bitmeyeceğine işaret ediyor. Sürekli olarak farklı görseller gösterildiği için oyun asla monotonlaşmıyor.

Game Center desteği ve küresel skor tablolarına sahip olan oyun, kaliteli ve ekran başına kilitleyen bir bulmaca oyunu arayan herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.