EzyGraphs 1.3.2 (ios)

EzyGraphs

EzyGraphs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EzyGraphs, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde matematiksel grafikler hazırlamanızı sağlayan etkili ve başarılı bir iOS uygulamasıdır.

EzyGraphs, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz kullanışlı ve geniş kapsamlı bir grafik hesaplama uygulamasıdır. Uygulama güçlü bir grafik uygulaması arayan öğrenciler tarafındna rahatlıkla kullanılabilir.

Matematik formüllerini grafikler üzerinde tam ve doğru olarak görmenizi sağlayan uygulamanın kullanımı da oldukça basittir. Modern ve sade bir arayüze sahip olan EzyGraphs üzerinde tüm kullanıcılar kolayca matematiksel grafikler oluşturabilir. Ayrıca uygulama üzerinde yanı anda 2 farklı grafik de oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz grafikler üzerinde yakınlaştırmalar yapabiliyorsunuz.

Grafik oluşturma dışında grafik analizi de yapabilen uygulama sıfır, minimum ve maksimum noktalarını analiz edebiliyor. Oluşturduğunuz grafikleri farklı şekilde renklendirerek daha etkileyici ve anlaşılır grafikler hazırlayabilirsiniz.

Özellikle matematik bölümünde okuyan öğrencilerin işine çok yarayabilecek olan uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

YORUMLAR