Face Swap 1.0 (ios)

Face Swap

1.0
Face Swap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Face Swap, Microsoft'un Bing arama motoruyla desteklediği yüz değiştirme uygulaması.

Face Swap, Microsoft tarafından geliştirilen yüz değiştirme uygulaması. iPhone kullanıcıları için de ücretsiz ve de reklamsız olması dışında çalışma şekliyle dikkatimizi çeken yüz değiştirme uygulamasıyla saniyeler içerisinde internette beğendiğiniz birinin yerini alabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken; yerine geçmek istediğiniz ünlünün fotoğrafını seçmek. Uygulama yüz naklini otomatik olarak gerçekleştiriyor; size hiçbir şey bırakmıyor.

Son derece sadeleştirilmiş, modern yapıda kullanıcı arayüzüyle bizleri karşılayan Face Swap’in benzerlerinden en önemli farkı; Microsoft’un arama motoru Bing’den güç alması. Selfie fotoğrafınızı çektikten sonra (galerinde de hazır fotoğrafı aktarma şansınız var) Bing üzerinden arama yapıyorsunuz. Kimin yerine geçmek istiyorsanız arama kutucuğuna yazıp (Modelin yerine geçecekseniz fashion yazıyorsunuz mesela) listelenen görsellerden beğendiğinizi seçiyorsunuz. Bu aşamada yüzünüz seçtiğiniz görsele harika uyacak şekilde aktarılıyor.

Gelişmiş yüz tanıma motorunu kullanan Face Swap, bu sayede ten renginin uyuşmaması, ışığın istenilen şekilde olmaması, yüzün otomatik olarak bulunamaması, yan profil fotoğraflarda yüzün oturmaması gibi diğer yüz değiştirme uygulamalarında olan sorunları göstermiyor.

YORUMLAR