Face Up - The Selfie Game

Face Up - The Selfie Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Face Up - The Selfie Game, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Face Up - The Selfie Game, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Eğlenceli tiplemeler oluşturduğumuz oyunda ruh halinizi en iyi şekilde yansıtmanız gerekiyor.

Eğlenceli tiplemeleri oluşturup arkadaşlarımıza yolladığımız bir oyun olan Face Up, zevkli zamanlar geçirebileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda eğlenceli tiplemeler oluşturmalı ve arkadaşlarınıza yollayarak yaptığınız tiplemeyi tahmin etmelerini beklemelisiniz. Aynı şekilde sizde arkadaşlarınızın yaptığı tiplemelerin ne olduğunu tahmin etmeli ve puanlar elde etmelisiniz. Tahminlerinizi ne kadar iyi yaparsanız o kadar puan elde edebilir ve liderlik koltuğuna oturabilirsiniz. Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlamanız gereken oyunda elde ettiğiniz selfielere filtreler ve çıkartmalar da ekleyebilir ve renkli resimler elde edebilirsiniz. Ayrıca elde ettiğiniz resimleri sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşabilirsiniz. Oyunu hem çevrimiçi hemde çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Face Up - The Selfie Game oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR