FACEinHOLE 4.13 (ios)

FACEinHOLE

FACEinHOLE
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FACEinHOLE uygulaması ile fotoğraf montajlarınızı ve yüz değiştirme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

FACEinHOLE uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve kendisini ekranda bir kaç dokunuş ile bir başkasının yerine koyabileceğiniz eğlenceli uygulamalardan bir tanesi. Piyasadaki fotoğraf montajı uygulamalarının genellikle pek iyi performans gösteremediklerini düşünürsek, FACEinHOLE uygulamasının fotoğrafları neredeyse gerçekçi bir şekilde montajlayabilmesi sayesinde yerine geçmek istediğiniz kişi gibi görüneceğinize emin olabilirsiniz.

Uygulama hali hazırda binlerce farklı senaryo ile birlikte geliyor ve bu senaryoların hepsi farklı kategoriler altında listeleniyorlar. Aynı zamanda uygulamada yer alan senaryoları yetersiz bulursanız kendinize özel sahneler de yaratabilirsiniz. Bu senaryoları basitçe kullanıma hazır şablonlar olarak da düşünebilirsiniz.

Hem fotoğraf hem de video sahnelerine kendinizi koyabilmenize olanak tanıyan uygulama, videolarda da oldukça güzel sonuçlar veriyor. Senaryoları düzenlemek için kullanabileceğiniz araçlar da yeterli şekilde yer alıyorlar ve beğenmediğiniz noktalarda değişiklikler yapabiliyorsunuz.

Sahneler üzerinde birden fazla yüz ve kişiyi yerleştirebildiğiniz için topluluk fotoğraflarını da montajlamak mümkün. Tüm yerleşim ve montajlar tamamlandığında, cihazınızın galerisine bunları kaydedebilir ya da gerekli butonları kullanarak sosyal ağlarınız üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Uygulama temel olarak bir eğlence uygulaması olduğu için çok profesyonel sonuçlar beklememek gerekli ancak eğlenceli vakit geçirmek için yeterli olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR