Faily Brakes 1.0 (ios)

Faily Brakes

1.0
Faily Brakes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Faily Brakes mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Faily Brakes her yaştan oyun severe hitap eden, sürükleyici bir oynanışı kolay kontrollerle birleştiren bir mobil sonsuz koşu oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Faily Brakes'de aracıyla şehir dışında yol alan bir kahramanın başına gelen olaylark onu alınıyor. Kahramanımız kendi halinde yoluna devam ederken yavaşlaması gerekiyor ve frene basıyor; fakat ayağını fren pedalına attığında freninin çalışmadığını öğreniyor. Bu noktadan sonra ise heyecan dolu bir sürüş macerası başlıyor.

Faily Brakes'de temel amacımız freni patlamış aracımızı yönlendirerek kaza yapmayı engellemek, en uzun süre yol alarak yolumuz üzerindeki altınarı toplayıp en yüksek puanı yakalamak. Bu işi gerçekleştirebilmek için reflekslerimizi zorlayan bir maceraya atılıyoruz, ağaçlardan kaçıp dar köprülerden geçiyor ve rampalardan atlayarak trenlerin üzerinden süzülüyoruz.

Faily Brakes'de tek yapmanız gereken şey aracınızı sağa ve sola yönlendirmek. Oyun basit bir şekilde oynanıyor ve göze hoş görünen grafiklere sahip. Oyun içinde farklı araçlar da mevcut.

YORUMLAR