Fairshare

Fairshare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fairshare, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ve arkadaşlarınızla yaşadığınız evde kimin ne yaptığını görebileceğiniz ücretsiz bir ev uygulamasıdır.

Fairshare, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde kullanabilecekleri oldukça kullanışlı ve ücretsiz bir ev uygulamasıdır.

Aynı evde yaşayan bireylerin hayatlarını çok daha düzenli, eğlenceli, adil ve mutlu bir hale getirmek için hazırlanan uygulama yardımıyla, ortak yaşam alanınız olan eviniz için kimin neler yaptığını görebilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay olan ve kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunulan uygulama yardımıyla ev içerisinde yapmanız gereken işleri ve ödemeniz gereken faturaları görüntüleyebilirsiniz.

Ev işlerini ve giderlerini arkadaşlarınızla bölüşerek ev içerisinde çok daha adil ve huzurlu bir ortam yaratmanıza olanak sağlayacak olan Fairshare, gerçekten yenilikçi bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

 

Tüm bunların dışında aynı evde yaşayan bireylerin sürekli olarak iletişim ve etkileşim halinde kalmalarını da sağlayan uygulama yardımıyla, toplantılar, etkinlikler ve çok daha fazlasını düzenleyebilir. O gün içerisinde yapacağınız etkinliklerden ev arkadaşlarınızın haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Evde yaşayan her bireyin ev için yaptığı harcamaları not düşebileceği ev harcamaları bölümü altında, kimin ev için ne kadar para harcadığını görüntüleyebilir ve ay sonunda ev giderlerini arkadaşlarınız arasında ortak bir şekilde bölüşebilirsiniz.

Yaşadığınız yerin çok daha mutlu ve huzurlu mu olmasını istiyorsunuz? O zaman Fairshare'i mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR