FallenSouls

FallenSouls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FallenSouls, iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz kaliteli mmorpg oyunu.

FallenSouls: Günahkar Ruhlar, iOS cihazlarınızda mmorpg gibi uzun süreli ekran başına kilitleyen oyunlara ayrı ilginiz varsa keyif alarak oynayacağınızı düşündüğüm bir yapım. Görsel açıdan oldukça kaliteli olmasına karşın hem ufak boyutlu olması hem de ücretsiz olmasıyla dikkat çeken oyunda her biri farklı yeteneklerle donatılmış üç ırktan birini seçip dünyayı sarmaya çalışan kötülüğü durdurmaya çalışıyoruz.

iPad’de oynamanızı tavsiye edeceğim oyunda insanlar dışında ölümsüzler ve orklar olmak üzere üç ırk yer alıyor. Seçimimizi hangi ırktan yana yaparsak yapalım savaşçı, büyücü ve koruyucu sınıfları çıkıyor. Asil insanlar, kana susamış yaratıklar veya ölümsüzler ırkından favorimizi seçip ilk görevimize başlıyoruz. Oyuna ısındırmak amacıyla tasarlanan başlangıç görevlerini oyunun öne çıkan ilginç görünümlü karakterlerinin direktifleri doğrultusunda tamamlıyoruz. Bu noktadan sonra diğer oyuncularla gücümüzü birleştirip saldırmak, ittifaklarımızı korumak, farklı sunucularda gücümüzü göstermek, lonca ölümsüzleriyle karşı karşıya gelmek gibi aksiyonlara dalıyoruz.

Kahramanlarla dolu savaşların hiç dinmediği etkileyici bir mmorpg olarak karşımıza FallenSouls, ücretsiz ancak düşmanlarımız karşı kısa sürede üstünlük kurmamızı sağlayan elmaslar da yer alıyor. Bu noktada para harcamamak adına oyuna girmeden uygulama içi satın alımları kapatmanızı öneririm.

YORUMLAR